BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 15952034
nr 1595 2034
Bordslampfot
glas och mässing, ANF, 1970-tal, Nybro. Höjd: 50 cm
Kondition: Nagg på nedre glasrör
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:13:35
29/1 18:54:02
29 jan
50/60/70-tal
Läs mer om 50/60/70-tal